Субота, 18.05.2024, 19:33Вітаю Вас Гість | RSS
Життя сайта [3]
Життя школи [5]

Методичні об'єднання

Колективні та групові форми роботи
  1. Методичні об’єднання.
     1.1. Для вчителів початкових класів з проблем: Керівник: Уткіна Н.П.
        · Організаційне засідання. Сучасні підходи до викладання предметів у 2008-2009 н.р. (вересень)
        · Застосування інноваційних технологій у формуванні творчих здібностей учнів. (грудень)
        · Викладання предметів: стан, перспективи. Виконання навчальних програм. Захист педагогічнихо портфоліо. (квітень)
     1.2. Для вчителів-словесників з проблем: Керівник: Гуменна Л.С.
        · Організаційне засідання. Сучасні підходи до викладання предметів у 2008-2009 н.р. ЗНО: Програма підготовки учнів. (вересень)
        · Викладання предметів: стан, перспективи. Виконання навчальних програм. Захист педагогічних портфоліо. (квітень)
     1.3. Вчителів іноземної мови з проблем: Керівник: Костік М.В.
     1.4. Вчителів математики, фізики, інформатики з проблем: Керівник: Лінник І.А.
     1.5. Вчителів хімії, біології, географії з проблем: Керівник: Зайцева Т.Г.
     1.6. Вчителів фізкультури, ДПЮ, основи безпеки життєдіяльності дітей з проблем: Керівник: Паламар О.Є.
  2. Методичні об’єднання класних керівників, кураторів.
     2.1. Вчителі початкових класів Керівник:Уткіна Н.П.
        · Розвиток психологічної культури як засіб соціалізації учнів. Проблеми соціалізації особистості. (лютий)
     2.2. Класні керівники 5-7 класів Керівник: Кочергіна Л.М.
     2.3. Класні керівники 8-9 класів Керівник: Савчук А.В.
     2.4. Куратори І-ІІ курсів Керівник: Турлук Т.І. · Моніторингова діяльність, діагностика та рефлексія у виховному процесі. (жовтень)
  3. Інструктивно-методичні наради. Керівник: Свентозельська Т.П.
       1. Губкевич Т.С.
       2. Подварська Л.І.
       3. Муляр М.А.
       4. Колісецький В.І.
       5. Ремез Н.А.
  4. Лекторій з питань культурології (1 заняття). Керівник: Цимбал І.О.
  5. Психологічний семінар-практикум. Проблеми оптимізації педагогічного впливу на розвиток мотиваційної, емоційно-вольової, пізнавальної сфери особистості школяра. Керівник: Дацюк Л.В.
  6. Творчі модулі. 6.1. Вчителів початкових класів з питання: «Вчитель і творча особистість. Індивідуалізація навчання молодших школярів». Керівник: Мосійчук Ю.М.
       1. Цимбал І.О.
       2. Губкевич Т.С.
       3. Уткіна Н.П.
       4. Козікова В.М.
       5. Вітковська С.Р.
       6. Макарук С.А.
    6.2. Вчителів-предметників з питання: «Дистанційна освіта як специфічна організація навчально-виховного процесу з обдарованими та здібними учнями». Керівник: Лешкевич А.П.
        1. Зайцева Т.Г.
        2. Гуменна Л.С.
        3. Глоба С.Л.
        4. Ренкас В.Т.
        5. Івасюк Н.Г.
        6. Фурман Л.Г.
        7. Колісецький В.І.
        8. Савчук А.В.
        9. Стецюк Л.В.
  7. Клуб молодого вчителя Керівник: Дацко Л.Я.
        1. Несен Я.С.
        2. Довгун С.П.
        3. Колба Н.М.
        4. Євтушко Ю.Ю.
  8. Тренінгові групи.
     8.1. Класних керівників з питання: «Розвиток важливих життєвих навичок та профілактика шкідливих звичок». Керівник: Дацюк Л.В.
         1. Гуменна Л.С.
         2. Горбань Н.К.
         3. Лінник І.А.
         4. Похилюк Т.І.
         5. Гальчевська В.А.
         6. Ремез Н.А.
     8.2. Вчителів-предметників з питання: «Форми організації навчально-пізнавальної діяльності учнів: фронтальні, парні, групові, індивідуальні». Керівник: Білецька Н.С.
         1. Несен Я.С.
         2. Сідлецька М.Б.
         3. Гев’як О.В.
         4. Міхтєєва О.О.
         5. Колоднюк О.А.
         6. Гарбарець В.М.
         7. Євтушко Ю.Ю.
         8. Колба Н.М.
  9. Динамічна фокус-група з питання: «Створення умов для індивідуалізації нвчання здібних та обдарованих учнів на уроці». Керівник: Кочергіна Л.М.
         1. Сікачова М.А.
         2. Кирилюк Л.В.
         3. Войтюк Т.В.
         4. Ольшанська О.В.
         5. Гальчевська В.А.
         6. Щавінська О.Й.
         7. Ремез Н.А.
  10. Клуб кураторів, класних керівників, класоводів «Творчість» з питання: «Робота класних керівників, кураторів по формуванню компетентностей батьків у вихованні особистості дитини». Керівник: Анікєєва О.А.
         1. Заїка І.В.
         2. Вітковська С.Р.
         3. Колоднюк О.А.
         4. Кирилюк Л.В.
         5. Савчук А.В.
         6. Лешкевич А.П.
         7. Фурман Л.Г.
         8. Івасюк Н.Г.
  11. Науково-практична конференція з питання: «Інноваційна діяльність педагогів закладу: сучасний стан і перспективи розвитку».
  12. Науково-методична рада ліцею:
       1. Можейко Г.О. – директор ліцею, голова науково-методичної ради.
       2. Зазуліна Л.В. – провідний спеціаліст кафедри психології і педагогіки ОІППО.
       3. Коновалова Г.А. – заступник директора з навчально-виховної роботи.
       4. Пинда Н.М. – заступник директора з навчально-виховної роботи.
       5. Білецька Н.С. – заступник директора з навчально-виховної роботи.
       6. Дацко Л.Я. – заступник директора з науково-методичної роботи.
       7. Анікєєва О.А. – заступник директора з позакласної та позашкільної виховної роботи.
       8. Зайцева Т.Г. – завідувач природничим профілем.
       9. Лешкевич А.П. – завідувач економічним профілем.
       10. Фурман Л.Г. – завідувач історико-філософським профілем.
       11. Новікова Н.А. – завідувач профілем прикладної лінгвістики.
       12. Колісецький В.І. – завідувач інформаційно-технологічним профілем
       13. Дацюк Л.В. – психолог.
Форма Вхіду
Календар новин